Преставлення до Господа Благочинного Радомишльського благочинного округу протоієрея Євгенія

14 серпня 2019 року, у день свята Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та день пам’яті святих мучеників Маккавеїв, відійшов до Господа Благочинний Радомишльського Благочиння Овруцької єпархії настоятель Свято-Миколаївського храма міста Радомишля протоієрей Євгеній (Васьковський).

В цей день отець Євгеній брав участь звершенні Божественної літургії у Свято-Миколаївському храмі міста Радомишля, причастився  Святих Христових Тайн, відслужив Панахиду, дав останні розпорядження. Ввечері того ж дня його не стало.

Відспівування покійного відбулося в Свято-Миколаївській церкві на Смолянському кладовищі в місті Житомирі 15 серпня. На Смолянському кладовищі отець Євгеній і похований рядом з батьком, протоієреєм Миколаєм, та  рядом із своїми рідними.