Електронні документи

Чому православні відмовляються від ідентифікаційних номерів?
 
Відмова православних вірян від ідентифікаційних номерів (ІНН) це принципова позиція, яка демонструє безпідставні намагання виділятися серед вірян інших конфесій, чи обґрунтовані дії, з метою підтримки та збереження релігійних переконань?
Пошук відповіді на поставлене запитання, змушує здійснити аналіз проблеми згаданих релігійних переконань православних віруючих. Постає ряд випливаючих запитань:
1)  в чому полягає суть релігійних переконань, через які здійснюється відмова від ІНН? – Існують вражаючі пророцтва Іоанна Богослова про печатку Антихриста (Одкровення св. Іоанна Богослова, гл. 13, ст. 16-18; гл. 14, ст. 9-11 та ін.), з огляду на які, православним віруючим їх християнська совість не дозволяє приймати ІНН або ж ігнорувати ці застереження;
2)  відмова від ІНН – це прихована спроба ухилитись від сплати податків, прикриваючись своїми релігійними переконаннями?… Правильна відповідь: аж ніяк ні! Свідченням чого є змістСт. 1, ч. 2, Закону України «Про державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов’язкових платежів»: «Для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття ІНН та офіційно повідомляють про це відповідні державні органи, зберігаються раніше встановлені форми оплати податків та інших обов’язкових платежів. У паспортах зазначених осіб робиться відмітка про наявність у них права здійснювати будь-які платежі без ІНН».
Беручи до уваги вищезазначене, не складно збагнути, що відмова від ІНН – не є «безпідставними намаганнями виділятися серед вірян інших конфесій» чи нехитра спроба привернути до себе увагу громадськості; та, зрештою, здогадатись про те, що дії, спрямовані на відмову від ІНН, є нелегкою боротьбою за збереження непохитності істинної релігійної позиції.
Завдяки активним діям багатьох небайдужих, прагнучих спасіння душі, православних християн, було досягнуто прийняття Верховною Радою України Закону «Про внесення змін в Закон України «Про реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов’язкових платежів» від 16.07.99 р. № 1003-Х ХІV», згідно з яким вводиться альтернативна форма обліку платників податків та інших обов’язкових платежів, а саме – із збереженням раніше встановлених форм обліку (за паспортними даними) та з офіційним повідомленням відповідних держаних органів.
Так, в 2004 році 69 чоловік, що є прихожанами Свято-Миколаївського Собору м. Радомишля, вибороли в судовому порядку можливість повноцінно жити без ІНН, слідуючи своїм релігійним переконанням.
А на сьогодні, маємо можливість без судового процесу вирішувати питання відмови від ІНН безпосередньо у місцевому відділенні Державної Податкової Інспекції. Проте, невідомо скільки часу зберігатиметься така можливість, отож, прагнучим спасіння, бажаємо невідкладно скористатися цією нагодою.
«Не сочетайтесь с духом времени сего,
а сочетайтесь с Духом Истины Христовой».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *