Недільна школа

З вересня 2010 року при Свято-Миколаївському соборі м. Радомишля працює  Недільна школадля дітей шкільного віку.

Заняття проводяться щосуботи об11:00 год (молодша група – діти віком від 6 до 10 років) та о 13:00 год(старша група – діти віком від 11 до 15 років) за курсом «Біблійні історії та християнська етика», з благословіння настоятеля собору благочинного протоієрея о. Євгенія.

Програма курсу передбачає:
– проведення занять-семінарів за відповідною тематикою з використанням медіатехнологій (для перегляду православних відеопроектів);
– оформлення дитячої церковнопарафіяльноїгазети-стенду «Істинавустами отроків»;
– заняття рукоділлям (виготовлення м’яких іграшок, іграшок для театру ляльок, вітальних листівок, прикрас для святкового оформлення приміщення);
– підготовка виробів (пасхальні листівки, писанки, тощо) та оформлення Пасхальної виставки-ярмарку «Святое Воскресение Твое славим»;
– а також підготовка заходів, присвячених тому чи іншому церковному святу (хоровий спів, постановка театралізованих вистав та театру ляльок, наприклад, «Святкування Різдва Христова», тощо).
Організовуються паломницько-екскурсійні поїздки до м. Києва та інших святих місць України (за бажанням дітей та батьків).
Організовано дитячу бібліотеку духовної літератури.

Запрошуємо всіх бажаючих духовного просвітництва та зацікавлених в духовному розвитку підростаючого покоління.

Пропонуємо ознайомитись з фотогальбомом, де освітлено навчальний процес, виступи виставки та відпочинок учнів недільнлї щколи.